Дозатор мила-піни в картриджах Unique 261 білий пітон
- Під замовлення
- Код: DUH261
Відправка з 31 травня 2026

+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасія
- +380 (73) 665-06-16
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасія+380 (73) 665-06-16представникс. Софіївская Борщагівка, вул. Київська, 74А, Київ, Україна380976650616380976650616380976650616
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатор мыла-пены в стиле белый питон Luxury Line (поставляется только под заказ! до 30 дней на поставку)
Устройство доступно в двух версиях:
UNIQUE SPARK глянцевый - артикул DUH261
UNIQUE тусклый - артикул DUH211
Наша рекомендация:
UNIQUE SPARK глянцевый - артикул DUH261
- предлагает новейшее решение: мыло разливается в виде тончайшей пены
- заправляется картриджем мыльной пены BALI PLUS , очень выгоден — картридж рассчитан на 2000 порций мыльной пены
- изготовлен из ударопрочного пластика ABS
- закрывается на ключ
- смотровое окно в виде капли для контроля наличия мыла
висота 25 см, ширина 11,5 см, глибина 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для мила-піни |
| Поверхня | Глянцева |
| Спосіб відкривання замку | Ключем/Кнопкою |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Ширина | 11.5 см |

