Туалетний папір в рулоні білий 2шар 90 метрів/рул CleanSpot 18рул/уп
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТБ-90/18



+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасія
- +380 (73) 665-06-16
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасія+380 (73) 665-06-16представникс. Софіївская Борщагівка, вул. Київська, 74А, Київ, Україна380976650616380976650616380976650616
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний папір в рулоні 100% целюлоза CleanSpot Proffesional
- біла 2 шарова целюлоза
- папір з тисненням
- м'яка і міцна
- з перфорацією - в рулоні 750 листів
- туге намотування 90 метрів в рулоні діаметрів до 15 см
- підходить під тримач туалетного паперу під гільзу 38мм
В 1 упаковці 18 рулонів - ціна вказана за упаковку! Товар продається тільки упаковками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clean |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна з центральної витяжкою |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість відривів | 750 |
| Довжина відривного аркушу | 120 мм |
| Висота рулону | 93 мм |
| Діаметр гільзи | 38 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 145 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 90 м |
| Кількість в упаковці | 18 шт. |

