Дозатор мила-піни з нержавіючої сталі Rixo Solido S116
- В наличии
- Код: S116




- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Дозатор призначений для оснащення санітарно-гігієнічних кімнат мережі громадського харчування, спортивних, медичних закладів, барів, ресторанів, кафе, шкіл, а також для використання в домашніх умовах. Дозатор виконаний з нержавіючої сталі з матовим покриттям. Оглядове вікно дозволяє контролювати рівень мила в дозаторі. Надійна і міцна система подачі виключає протікання. Дозатор закривається на ключ, що виключає потрапляння сторонніх предметів в ємність. Нержавіюча сталь AISI 304, з якої він зроблений, відноситься до високоякісної і найбільш стійкою до корозії. Матове полірування виділить його корпус в інтер'єрі туалетної кімнати. Сталевий корпус надає йому антивандальної властивості, дозатору вкрай важко нанести механічні та термічні пошкодження.
Доставка:
- Із відділення “Нової пошти”
- Адресна доставка
- Самовивіз
Оплата:
- Готівкою
- Безготівковий розрахунок
Обмін/повернення:
- Обмін/повернення протягом 14 днів після покупки
- Гарантія 12 місяців
Характеристики:
| Колекція | Solido |
| Об`єм | 1000 мл |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття поверхні | Матове |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 203х123х113 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 205х127х125 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,524 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,645 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 20 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Способ открывания замка | Ключ |
| Количество упаковок в ящике, шт. | 20 |
| Назначение | Дозатор рідкого мила |
| Коллекция | Solido |
| Вид крепления | Настінне |
| Покрытие поверхности | Матове |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж. Термін доставки до 5 днів |
| Страна-производитель товара | Італія |
| Торговая марка | Rixo |

