Електросушарка для рук Rixo Solido H07B
- В наличии
- Код: H07B





+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросушарка для рук Solido H07B виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, яка забезпечить довгий термін служби і може використовуватися протягом багатьох років.
Сушарка приваблива, довговічна і стійка до корозії. Її простий і елегантний дизайн підкреслює красу, простоту, елегантність і креативність.
Швидкість повітряного потоку - 110 м / с, що забезпечує сушку рук всього за 5-10 секунд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Питание | 220-240 В |
| Вид крепления | Настінне |
| Время сушки | 7-10 сек. |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 240х260х190 мм |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 3,7 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 4 |
| Колекція | Solido |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 3,4 кг |
| Розміри виробу (ВхШхГ) | 190х215х140 мм |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Швидкість потоку повітря: | 110 м / с |

