Вологі серветки чорного кольору RELAX BAND 30 шт
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: band black



- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Вологі серветки RELAX BAND Антибактеріальні чорні з клапаном, у кількості 30 штук – це зручний та ефективний засіб для швидкого очищення й дезінфекції рук та поверхонь. Виготовлені з м’якого нетканого матеріалу, вони делікатно очищають шкіру, одночасно забезпечуючи антибактеріальний ефект і захист від мікробів. Завдяки компактному формату та герметичному пластиковому клапану серветки довго залишаються вологими та готовими до використання у будь-який момент. Стильний чорний дизайн упаковки робить їх зручними для носіння у сумці, рюкзаку чи автомобілі. Підходять для використання вдома, у дорозі, на роботі, у спортзалі чи під час подорожей, коли немає доступу до води й мила. Серветки RELAX BAND – це практичний аксесуар для щоденної гігієни, який поєднує свіжість, безпеку та зручність у будь-яких умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Clean |
| Страна производитель | Украина |
| Содержание спирта | Нет |
| Гипоаллергенно | Да |
| Длина листа | 150 мм |
| Действие | Освежающее, Очищающее, Дезодорирующее, Увлажняющее, Тонизирующее, Смягчающее |
| Запах | Лемонграсс, Лайм |
| Количество в упаковке | 30 шт |
| Количество слоев | Однослойные |
| Материал салфетки | Нетканый материал |
| Область применения | Руки, Лицо, Тело |
| Уровень pH | 5.5 |
| Синтетические отдушки | Нет |
| Тип влажных салфеток | Очищающие универсальные |
| Упаковка салфеток | Полиэтиленовый пакет с клапаном (карманная упаковка) |
| Ширина листа | 150 мм |
| Плотность | 42 г/м2 |
| Габаритные размеры упаковки | |
| Вес | 100 г |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |

