Вологі серветки для прибирання кухня, сан вузол 48 шт Clean Fresh
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Clean48



- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Вологі серветки для прибирання CLEAN FRESH 48шт
- розмір серветки 18*25 см , оптимальний розмір для ефективного прибирання
- виготовлена з перфорованої тканини,що забезпечує чудове прибирання
- не містить алкоголь, містить лимонну кислоту, парфумерну композицію та воду.
- з натуральними екстрактами
- має приємний аромат
- в пачці 48 серветок
- пачка з клапаном,що запобігає висиханню серветки
- виробник Украіна
Вологі серветки допомагають швидко та якісно прибрати всі поверхні на кухні, у сан вузлі, в офісі. Чудово забирають жир, сліди ручки, наліт лише одним рухом. Економія вашого часу на прибиранні, легко та зручно. Серветки гарно просочені, однієї серветки достатньо для прибирання великої площі. Після прибирання залишається приємний аромат чистоти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Clean |
| Страна производитель | Украина |
| Содержание спирта | Нет |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Длина листа | 250 мм |
| Запах | Весенние цветы |
| Количество в упаковке | 48 шт |
| Количество слоев | Однослойные |
| Материал салфетки | Нетканый материал |
| Синтетические отдушки | Да |
| Тип влажных салфеток | Очищающие универсальные |
| Упаковка салфеток | Полиэтиленовый пакет с клапаном (упаковка) |
| Ширина листа | 180 мм |
| Плотность | 32 г/м2 |
| Габаритные размеры упаковки | |
| Вес | 100 г |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |

