Зарядна станція SOUOP S1 1024Wh 2000w
- Нет в наличии
- Код: souop s1




- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Опис
Основні риси * 1024 Wh - Ємність * 2000 W - Намінальна потужність * 4500 W - Пікова потужність * Чиста синусоїда на виході * Час 80% зарядки від кабелю - 50 хвилин * Час повної зарядки від кабелю - 1 час 30 хвилин * Інтелектуальне управління охолодженням * Одночасне заряджання від 3х сонячних понелей по 220 W * Є бейпас - одночасно заряджає та видає в режимі UPS * Багатофункціональний дісплей * Зручне управляння через мобільний додаток * 7 рівнів захисту від будь яких ситуацій * Зарядна станція з найсучасними LiFePo4 акумуляторами. Гарантована робота від 3500 циклів - тобто 10 років безперервної роботи! Основні функції станції SOUOP Кнопка увімкнення Блок USB Блок 220 розеток вимикач Порт автомобільного конектора Порт Anderson, Зарядний порт, Запобіжник Висока якість в кожному компоненті станції Сучасні надійні компоненти та перевірка якості на кожному етапі виробництва гарантують довготривалу роботу станції. Потужна система управління та балансування LiFePo4 акумуляторів забезпечує повну безпеку від перенавантажень, перегріву, та активно балансує кожну комірку. Зарядна станція SOUOP S1 пропонує найсучасніші технології та комплектуючі 2024 року. Комплект зарядної станції SOUOP S1 Зарядна станція з стандартними EU розетками. AC зарядний кабель, Кабель Anderson - автомобільний штекер, Кабель Anderson - MC4 (до сонячних панелей), Інструкція українською мовою, Гарантійна книжка Характеристики: Потужність максимальна 4500 Вт. Потужність номінальна 2000 Вт. Номінальна напруга 230V Номінальна частота 50 Гц. Габарити (ШхВхГ) 384х232х295 мм Вага, кг. 12,6 Бренд SOUOP Країна виробництва Китай Гарантія, міс 12 Особливості AC зарядний кабель, Кабель Anderson - автомобільний штекер, Кабель Anderson - MC4 (до сонячних панелей) Тип Акумулятору LIFEPO4 Ємність, Wh 1024 DC 12V, вихід 12V / 10A USB A, вихід 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; (18W Max) USB C, вихід 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V5A; (PD 100W Max AC розетки, вихід 230V/2000W (Sinus), 16A Max*4; Peak 4500W Автомобільна розетка, вхід 12-15V 8A АС заряджання, вхід 90~140V 12A 1400W Max PV Anderson, вхід 12~80V 800W Max MPPT Anderson, вхід 18V-75V 13A 800W Max
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Souop |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 1024 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество заряжаемых устройств | 10 |
| Количество розеток | 4 |
| Максимальная мощность W | 2000 |
| Длина | 384 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Высота | 295 мм |
| Вес | 12.6 кг |
| Тип аккумулятора | Литий-железо-фосфатный (LiFePO4) |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для всего дома |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
| Выходная мощность (общая), Вт | 2000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Обсяг | 1050000 mAh |
| Розміри | 384*232*295 |
| Страна | Китай |

