Кошик для сміття 56л з поворотною кришкою Rixo Solido WB056BL
- Нет в наличии
- Код: WB056BL






+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кошик для сміття з поворотною кришкою Rixo Solido WB056BL виготовлений з високоякісного металу та оснащено поворотним механізмом: кришка з нержавіючої сталі автоматично відкидається при попаданні в нього сміття та повертається у вихідне положення. Наявність внутрішнього відра з оцинкованої сталі 24л, забезпечує легкість в обслуговуванні. Відро для сміття може бути використане в різних приміщеннях, таких як вестибюль готелю, ліфтовий вестибюль, коридор квартири, торговий центр, офісний коридор, кав'ярні, медичні установи тощо. Rixo Solido WB056BL чудово поєднується з іншим обладнанням з колекції Solido.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 5.4 г |
| Вид корзины | Универсальная |
| Высота | 605 мм |
| Длина | 305 мм |
| Диаметр | 305 мм |
| Съемная крышка | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Наличие педали | Нет |
| Объем | 56 л |
| Поверхность | Матовая |
| Тип установки | Напольная |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип мусорного ведра | С поворотной крышкой |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 305 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 5,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 6,2 кг |
| Вид крепления | Підлогове |
| Колекція | Solido |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение | Відро для сміття |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 605х305х305 мм |
| Розмір упаковки (ВхШхГ) | 620х310х310 мм |
| Тип | Відро з поворотною кришкою |
| Цвет корпуса | Черный |

