Диспенсер паперових рушників Rixo Solido P131
- В наличии
- Код: P131

Новинка



+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Диспенсер паперових рушників Rixo Solido P131 призначений для дозованої роздачі листових паперових рушників (V-образне складання). Застосовується в туалетних кімнатах комерційних і торговельних центрів, офісних приміщень, медичних і освітніх установ, закладів громадського харчування, а також приватних квартир і будинків. Антивандальне виконання корпуса з нержавіючої сталі дозволяє застосовувати пристрій в місцях з великою і середньою прохідністю. Ергономічне отвір не дозволяє рушникам випадати з диспенсера - завжди видається тільки один лист. Корпус диспенсера закривається на ключ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Вид диспенсера | Бытовой |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение диспенсера | Для бумажных полотенец, салфеток |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26.3 см |
| Глубина | 12 см |
| Ширина | 28 см |

