Диспенсер туалетного паперу Rixo Solido P004
- В наличии
- Код: P004

Новинка




+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Диспенсер для туалетного паперу Rixo Solido P004 виготовлений з нержавіючої сталі. Це робить його зовні привабливим і забезпечує максимальну міцність виробу. Матовий колір, кругла форма і відсутність зайвих деталей дозволяють використовувати його в туалетних кімнатах з різним оформленням інтер'єру. Конструкція, матеріал, наявність замку дозволяють віднести його до числа антивандальних. Можливість замкнути диспенсер на ключ забезпечує збереження і гігієнічність вмісту. Антивандальний диспенсер рулонного туалетного паперу Rixo Solido P004 підійде для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Вид диспенсера | Бытовой |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение диспенсера | Для туалетной бумаги |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Овальная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26.5 см |
| Глубина | 11.5 см |
| Ширина | 25.7 см |

