Відро для сміття з педаллю Rixo Solido PB112B
- В наличии
- Код: PB112B

+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відро для сміття з педаллю Rixo Solido PB112B виготовлене зі сталі з порошковим покриттям. Відро має надійний натискний механізм, внутрішній кошик виготовлений з якісного, щільного пластику, що забезпечує легкість в обслуговуванні. Відро оснащено доводчиком, що дозволяє кришці закриватися плавно і без зайвого шуму. Педаль на відрі для сміття дозволяє уникнути прямого контакту рук з кришкою, що робить його гігієнічним та зручним у використанні. Відро для сміття з педаллю може бути використане в різних приміщеннях, таких як квартири, приватні будинки, офіси, готелі, салони краси тощо. Кошик для сміття з педаллю Rixo Solido PB112B чудово поєднується з іншим обладнанням з колекції Solido
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,92 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,21 кг |
| Колекція | Solido |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 6 |
| Материал корпуса | Cталь |
| Назначение | Кошик для сміття |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 395х250х310 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 430х280х285 мм |
| Цвет корпуса | Черный |

