Настінний сповивальний столик вертикальний Rixo Maggio CS901
- В наличии
- Код: CS901






+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний сповивальний столик Rixo Maggio CS901. Незамінне обладнання для кімнати матері та дитини у громадських закладах, громадських туалетних та санітарних кімнатах. Столики виготовлені з антибактеріального поліетилену високого тиску з додатковими ребрами жорсткості, що забезпечує міцність, довговічність та гарантує найвищий ступінь захисту дитини. Антибактеріальний матеріал допомагає знизити ризик виникнення неприємних запахів та зростання бактерій. Складна конструкція дозволяє розмістити пеленальний стіл у будь-якому туалеті чи окремій кімнаті з максимальним використанням корисного простору. Столик має вбудований тримач для одноразових гігієнічних витратних матеріалів та гачки з обох боків, щоб користувач міг повісити сумку для підгузків або ручну сумку. Захисний, регульований ремінь, оснащений замками-засувками, дозволяє фіксувати дитину не завдаючи їй дискомфорту. Настінний сповивальний столик Rixo Maggio CS901 - найкраще безпечне рішення!
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | Антибактеріальний HDPE пластик |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу у розкладеному стані (ВхШхГ): | 470x550x860 мм |
| Розмір виробу у складеному стані (ВхШхГ) | 860x550x120 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 870х590х130 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 9.8 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 11,5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Китай |
| Установка | Настенная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал основания пеленальной доски | пластик |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пеленальный столик |
| Габаритные размеры пеленального столика | |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 86 см |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZG-8001 |
| Держатель | пеленальный столик |
| Код | ZG-8001 |
| Материал | Пластик |

