Електросушарка для рук Rixo Maggio H18B
- В наличии
- Код: H18B





- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Електросушарка Maggio H18B при порівняно невеликої потужності в 900 Вт, має хорошу швидкість повітряного потоку. Модель оснащена перемикачем холодного і гарячого повітря, синьою ультрафіолетової антибактеріальної лампою. Maggio H18B захищений від експлуатації не за призначенням і від перегрівань, що викликаються тривалою безперервною роботою, після закінчення 60 секунд безперервної роботи автоматично відключається. При перебоях в енергопостачанні і скачках напруги, електрична сушарка відключається до відновлення нормальної роботи електромережі. У поєднанні з широким соплом це забезпечує сушку рук всього за 15-20 секунд. Низький рівень споживання електроенергії робить цю модель найекономічнішою серед класичних сушарок для рук.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Потужність: | 900 Вт |
| Степень влагозащиты: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Час сушіння: | 12-20 сек. |
| Вид кріплення | Настінне |
| Живлення | 220В±5% |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 304x225x135 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 345x255x175 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 2,5 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,9 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 8 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 2,5 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,9 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Время сушки | 12-20 сек. |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 8 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Питание | 220В±5% |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розміри виробу (ВхШхГ) | 304x225x135 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 345x255x175 мм |
| Ступінь вологозахисту: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Цвет корпуса | Черный |

