Фен для сушки волосся настінний Rixo Maggio F32W
- Нет в наличии
- Код: F32W




+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фен для сушки волосся настінний RixoMaggio F32W. Фен виготовлений з високоякісного пластика, який не деформується при нагріванні приладу. Оснащений системою захисту від перегрівання. Працює при натиснутій кнопці, забезпечує стабільну роботу при довгому використанні. Модель має потужність 1800W і 3 режими роботи: швидкий потік гарячого повітря, звичайний потік гарячого повітря та потік холодного повітря Ідеально підходить для використання в роздягальні фітнес центру, готелі, а також удома. Кріпиться на стіну, кріплення в комплекті.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Механізм включення: | При утриманні кнопки |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Степень влагозащиты: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Вид кріплення | Настінне |
| Живлення | 220В±5% |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 280х190х98 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 295х200х110 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,03 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 1,18 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 20 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,03 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 1,18 кг |
| Вид змішувача | Настінне |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 20 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Механізм включення: | При утриманні кнопки |
| Питание | 220В±5% |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 280х190х98 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 295х200х110 мм |
| Ступінь вологозахисту: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |

