Щітка для унітазу настінна Rixo Solido TB410
- В наличии
- Код: TB410





+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінна щітка для унітазу з нержавіючої сталі Rixo Solido TB410. Щітка для туалетних кімнат з будь-якою прохідністю. Йоржики з настінним розташуванням є кращим вибором для туалетних кімнат в громадських місцях, це дозволяє знизити витрати праці на підтримку чистоти приміщення. Настінна щітка для унітаза Rixo Solido TB410 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі та оснащена знімним контейнером усередині металевого корпусу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,85 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,95 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 20 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Щітка для унітазу настінна |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розміри виробу (ВхШхГ) | 400х90х130 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 280х140х100 мм |
| Цвет корпуса | Сталевий |

