Електросушарка для рук Rixo Solido H07US
- Нет в наличии
- Код: H07US






+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросушарка для рук з ультрафіолетовим очищенням повітря Solido H07US виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, яка забезпечить довгий термін служби і може використовуватися протягом багатьох років. Сушарка приваблива, довговічна і стійка до корозії. Її простий і елегантний дизайн підкреслює красу, простоту, елегантність і креативність. Ультрафіолетове очищення повітря дозволяє здійснювати комплексну дезінфекцію у місці її використання. Дезінфекція приміщення починається автоматично після кожного використання сушарки та безпечна у присутності людей. При впливі ультрафіолетового випромінювання на фотокаталітичні фільтри, виникає фотоелектрична реакція, яка розкладає мікроорганізми та органічні речовини повітря що вдихається, досягаючи дезінфекції та дезодорації. Вентилятор постійного струму викидатиме дезінфіковане повітря та негативні іони кисню в навколишнє середовище, адсорбуючи дрібний пил. Негативні іони кисню мають антибактеріальні властивості та роблять повітря чистішим і свіжішим Швидкість повітряного потоку - 110 м / с, що забезпечує сушку рук всього за 5-10 секунд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 3,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 3,7 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Время сушки | 7-10 сек. |
| Колекція | Solido |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 4 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Питание | 220-240 В |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розміри виробу (ВхШхГ) | 190х215х140 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 240х260х190 мм |
| Цвет корпуса | Сталевий |
| Швидкість потоку повітря: | 110 м / с |

