Рушник листовий ZZ вузький 2 шарова целюлоза 200 л/уп Clean Spot ящик 12 упаковок
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПР-Z-200/12







+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паперовий рушник виготовлений з високоякісноі двошаровоі целюлози , має високу гігроскопічність, вбирає воду і не розпадається у руках.
Ширина скаденого листка 7,5 см - що підходить під вузькі тримачі рушників, в яких широкі рушники застрягають. Розмір розгорнутого листа 22,5*21,5 см. Для витирання рук насухо необхідно 1-2 листа.
Рушники складені ZZ і у пачці іх 200 листів. Дане складання дозволяє тягнути один за одним рушник з тримача. Рушнички загорнуті у поліетиленову стрічку , і запаковані у картонний ящик по 12 пачок.
Продається ящиком по 12 шт
Виготовлені з європейськоі сировини на заводі в Украіні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Листовые |
| Тип сложения | Z (M)-укладка |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Плотность бумаги | 17 г/м2 |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 200 шт |
| Длина листа | 22 см |
| Ширина листа | 21 см |
| Тиснение | Да |
| Цвет | Белый |
| Ширина пачки | 7 см |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Вес рулона/пачки | 300 г |

