Настінний кошик для сміття Rixo Maggio WB300S
- Нет в наличии
- Код: WB300S

Новинка




+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кошик для сміття Rixo Maggio WB300S призначений для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Кошик виготовлений з удароміцного пластика ABS, призначений для настінної або напольної установки, кришка відкритого типу дозволяє ховати краї пакета для сміття. Кошик легко встановити, просто помістіть на підвісну дошку. Легко чистити: просто протріть вологою тканиною Розмір і стиль дозволяють використовувати його в багатьох місцях і легко транспортувати.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 26л |
| Призначення | Кошик для сміття |
| Матеріал корпусу | ABS-Пластик |
| Тип | Кошик без кришки |
| Колір корпусу | Срібний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Вид кріплення | Настінно-підлогове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 410х345х225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 440х360х245 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,94 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,52 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1940 г |
| Вид корзины | Универсальная |
| Высота | 410 мм |
| Длина | 225 мм |
| Съемная крышка | Нет |
| Цвет | Серый |
| Материал | Пластик |
| Наличие педали | Нет |
| Объем | 26 л |
| Поверхность | Матовая |
| Тип корзины | Открытый (без крышки) |
| Тип мусорного ведра | Навесной |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 345 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,94 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,52 кг |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Кошик для сміття |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 410х345х225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 440х360х245 мм |
| Цвет корпуса | Серебряный |

