Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P228S
- В наличии
- Код: P228S






+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптимально підходить для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Гігієнічний полистовий відбір, можливість заповнення у будь-який час, удароміцний пластик. Є оглядове вікно для контролю наявності рушників у вигляді краплі. Доступ до рушників обмежений, роздавальник замикається на ключ. Монтаж не вимагає спеціальних навичок.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Срібний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Витратний матеріал, тип складання | Листові паперові рушники V складання |
| Розмір витратних матеріалів | 240x120x290 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 310х260х130 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 315х275х145 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,78 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,97 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 16 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.97 кг |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Серебристый |
| Материал изготовления | Пластик |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение диспенсера | Для бумажных полотенец, салфеток |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,78 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,97 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Витратний матеріал, тип складання | Листові паперові рушники V складання |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 16 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покрытие | Матовое |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 310х260х130 мм |
| Розмір витратних матеріалів | 240x120x290 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 315х275х145 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Цвет корпуса | Серебряный |

