Дозатор мила-піни Rixo Maggio S048B
- В наличии
- Код: S048B

Новинка





+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дозатор мила-піни Rixo Maggio S048B. Унікальність дозатора в тому, що він оснащений вбудованою системою приготування мила-піни. Система подання здатна перетворювати мило-піну з рідкого мила і води (у процентному співвідношенні відповідно до 30/70). Це дозволяє споживачеві значною мірою економити на витратних матеріалах. Але при цьому, споживач, в якості витратного матеріалу також може використати і готове мило-піну. Дозатор рідкого мила виконаний з удароміцного пластика ABS . Велике оглядове вікно дозволяє контролювати рівень мила в дозаторі. Простий в експлуатації і обслуговуванні. Надійна система подання виключає протікання.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 500 мл |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 235х95х97 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 240х105х105 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,48 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,55 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение диспенсера | Для мыла-пены |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,48 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,55 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Дозатор мила-піни |
| Объем (л) | 500 мл |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 235х95х97 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 240х105х105 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Цвет корпуса | Черный |

