Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P176B
- В наличии
- Код: P176B






+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rixo Maggio P176B - універсальний диспенсер, дозволяє використовувати два види туалетного паперу, що дає можливість вибору витратних матеріалів та економії. Диспенсер призначений для стандартні рулонів туалетного паперу або листового туалетного паперу. Підходить для туалетних кімнат з середньою і високою інтенсивністю використання. Диспенсер обладнаний замком з ключем і вікном-індикатором для контролю наявності паперу.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Призначення | Туалетная бумага, стандартный рулон или листовая |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Глянец |
| Розмір витратних матеріалів | Листовая т/б 110x120 мм, или рулон диаметром 110 мм |
| Лезо для відриву | Вытяжное окно |
| Діаметр втулки | нет |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настенное |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 170x150x125 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 180х155х140 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,48 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.48 кг |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение диспенсера | Для туалетной бумаги |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,48 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Диаметр втулки | Немає |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Лезо для відриву | Витяжне вікно |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Туалетная бумага, стандартный рулон или листовая |
| Покриття поверхні | Глянец |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 170x150x125 мм |
| Розмір витратних матеріалів | Листова т/б 110x120 мм або рулон діаметром 110 мм. |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 180х155х140 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Цвет корпуса | Черный |

