Електросушилка для рук Rixo H01B
- В наличии
- Код: H01B










+380 (67) 551-48-29
Олександр
- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Занурювальна електросушарка для рук Rixo Maggio H01B. Позбавтеся від витрат на покупку і поповнення паперових рушників і скоротіть витрати на вивезення сміття! Maggio H01B найкомпактніша занурювальна високошвидкісна сушарка для рук. Невеликі розміри даної моделі дозволяють встановлювати її в будь-яких місцях для громадських ванних кімнат. Ступінь вологозахисту - IPX4 - виключає попадання вологи всередину сушарки з усіх боків. Інфрачервоні датчики контролюють процес роботи сушарки, автоматичне відключення через 25 секунд. Сушарка оснащена високошвидкісним двигуном (час висихання рук 7-10 с.), Новим HEPA-фільтром більшого розміру з ефективністю 99,9%, прихованим перемикачем для регулювання високої і низької швидкості повітря і інтелектуальною системою обігріву. Замикається резервуар для води оснащений світловим індикатором, він спрацьовує, коли повністю заповнений. Cушилка має автоматичний тепловий захист, включаючи захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, захист від короткого замикання, і працює в оптимальному діапазоні для досягнення максимального терміну служби.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Потужність: | Гаряче повітря (1800-2000 Вт), холодне повітря (1000-1200 Вт) |
| Степень влагозащиты: | IPX4 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Час сушіння: | 7-10 сек. |
| Вид кріплення | Настінне |
| Живлення | 220-230 В |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 533x295x180 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 600x360x250 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 6,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 7,6 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Швидкість потоку повітря: | 80-95 м / с (регулюється) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Количество упаковок в ящике, шт. | 1 |
| Питание | 220-230 В |
| Температурные режимы: | Горячий, холодный воздух |
| Степень влагозащиты: | IPX 4 |
| Коллекция | Maggio |
| Вид крепления | Настенное |
| Покрытие поверхности | Матовое |
| Механизм включения: | Автоматический |
| Время сушки | 7-10 сек. |
| Доставка/Оплата | Наложенный платеж. Срок доставки до 5 дней |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Торговая марка | Rixo |

