Матеріал для протирання Grite XXL300 паперовий, 1 рул, 2 шар., 952 відрив.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3V6241


- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Паперовий протиральний матеріал Grite являє собою рулон 2-шарового паперу. Такий папір знайшов своє застосування для усунення легких і незначних забруднень в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін.
Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати.
Особливості паперового протирального матеріалу Grite:
- зручний рулон;
- використовується в сферах харчової промисловості;
Довжина рулону: 300м
Висота рулону: 290мм,
Ширина листа: 315мм,
Кількість листів у рулоні: 952л,
Кількість шарів: 2 ш,
Діаметр рулона: 285мм,
Кількість в уп: 2 шт,
Діаметр втулки: 71мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grite |
| Страна производитель | Литва |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 952 шт |
| Длина листа | 29 см |
| Ширина листа | 31.5 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество метров в рулоне | 300 м |
| Диаметр гильзы | 60 мм |
| Количество в упаковке | 2 шт |

