Дозатор рідкого мила 400мл чорний Rixo Maggio S168B
- В наличии
- Код: S168B




- +380 (98) 190-98-00Олександр
- +380 (97) 665-06-16Анастасия
- +380 (73) 665-06-16
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 20:00 Вторник 10:00 - 20:00 Среда 10:00 - 20:00 Четверг 10:00 - 20:00 Пятница 10:00 - 20:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 551-48-29Олександр+380 (98) 190-98-00Олександр+380 (97) 665-06-16Анастасия+380 (73) 665-06-16представительс. Софіівська Борщагівка вул. Киівська 74А, Киев, Украина380976650616380976650616380976650616
Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S168B представлений у впізнаваному нажимном корпусі з удароміцного пластика. Рекомендується для туалетних кімнат з малою і середньою прохідністю. Подання рідкого мила відбувається в результаті натиснення на нижню частину корпусу. Замикається на ключ, що запобігає попаданню чужорідних предметів в ємність. Дозатор зроблений з безпечної і стійкої ABS пластмаси. Також з лицьового боку знаходиться індикатор залишку рідини внутрішньої ємності.
Доставка:
- Із відділення “Нової пошти”
- Адресна доставка
- Самовивіз
Оплата:
- Готівкою
- Безготівковий розрахунок
Обмін/повернення:
- Обмін/повернення протягом 14 днів після покупки
- Гарантія 12 місяців
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 400 мл |
| Призначення | Дозатор рідкого мила |
| Тип дозатора | Нажимний, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 195х90х104 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 215х105х97 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,27 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,34 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла и моющего средства |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Нестандартная |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 19.5 см |
| Ширина | 9 см |
| Глубина | 10.4 см |
| Объем | 400 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Вес изделия без упаковки (нетто) | 0.27 кг |
| Количество упаковок в ящике, шт. | 60 |
| Вес изделия в упаковке (брутто) | 0.34 кг |
| Назначение | Дозатор жидкого мыла |
| Коллекция | Maggio |
| Вид крепления | Настенное |
| Покрытие поверхности | Глянец |
| Тип дозатора | Нажимной, наливной |

